Progimnazijos mokytojai nuo pat mokslo metų pradžios ne tik moko vaikus, bet ir patys intensyviai mokosi. Pavasarį šalies mokyklos, dalyvaujančios tarptautinėje programoje „eTwinning“, teikė paraiškas konkursui dėl Švietimo mainų paramos fondo programos „Mokytojų skaitmeninių bei kalbinių kompetencijų tobulinimas“ finansavimo. Laimėję Švietimo mainų paramos fondo skirtą finansavimą, progimnazijos pedagogai turi galimybę tobulinti savo anglų kalbos  kalbinius įgūdžius.

Kiekvieną savaitę nuotoliniu būdu vyksta anglų kalbos užsiėmimai, kuriuose mokytojai bendrauja ir mokosi tik anglų kalba, atlieka namų darbus. Užsiėmimus veda anglų kalbos dėstytoja, vertėja A. Pukienė. Anot dėstytojos, dirbti su mokytojais nesudėtinga ir įdomu. Mokytojai aktyvūs, smalsūs, noriai įsitraukia į veiklas. Užsiėmimuose aktyviai dalyvaujanti progimnazijos direktorė pasidžiaugė, kad pamokose atsižvelgiama į kiekvieno dalyvio individualų mokymosi tempą ir poreikius, vyrauja gera nuotaika, o iš anksto visiems dalyviams patogiu laiku suplanuoti susitikimai su dėstytoja padeda įveikti konkrečias užduotis, skatina ir motyvuoja tobulėti.

Pradinio ugdymo mokytoja K. Martusevičienė teigė, kad užsiėmimuose mokytojai turi puikią galimybę prisiminti ir pakartoti anglų kalbos žinias: „Kai moko puiki ir visus drąsinanti mokytoja, kalbos barjerą įveikti daug lengviau. Geresni kalbos mokėjimo įgūdžiai suteikia pasitikėjimo, noro keliauti ir bendrauti su kitų šalių žmonėmis.“

Progimnazijos direktorė T. Sotnik mano, jog dalyvaudami programoje „Mokytojų skaitmeninių bei kalbinių kompetencijų tobulinimas“ ne tik įgysime žinių nuosekliai kalbinių kompetencijų plėtrai bei gilinimui, bet ir geriau pažinsime vieni kitus, bendradarbiausime su užsienio šalių partneriais.

Mokymai organizuojami „eTwinning“ projekto „Skaitmeninių ir kalbinių kompetencijų tobulinimas“ lėšomis.

Projektą remia Švietimo mainų fondas.