Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis eurais (neatskaičius mokesčių)

Pareigybė 2022 m. I ketv. 2022 m. II ketv. 2022 m. III ketv. 2022 m. IV ketv.
Direktorius ir pavaduotojai 2809280930343562
Specialistai (pedagoginiai) 1465146715341781
Specialistai (aplinka) 1436143914651467
Mokytojai 1671167717271968
Kvalifikuoti darbuotojai 929930923972
Darbininkai 730730732776
Pareigybė2021 m. I ketv.2021 m. II ketv. 2021 m. III ketv.  2021 m. IV ketv. 
Direktorius ir pavaduotojai22122212 22842275
Specialistai (pedagoginiai)1272128213641460
Specialistai (aplinka)1237122712241233
Mokytojai150515371542 1616
Kvalifikuoti darbuotojai824824827 839
Darbininkai656657658 656
 Pareigybė2020 m. I ketv.2020 m. II ketv.2020 m. III ketv.2020 m. IV ketv.
 Direktorius ir pavaduotojai2100 2056 2084 2296
 Specialistai (pedagoginiai)1189 1190 1234 1375
 Specialistai (aplinka)10901111  1121 1191
 Mokytojai11671117  1230 1481
 Kvalifikuoti darbuotojai745743  778 772
 Darbininkai607608  612 621